Reference

Dobrý večer paní Heleno,

ještě mi dovolte Vám znovu moc poděkovat. Vám i Vašim lektorům. Honza opět přijel z tábora velice nadšený, pln zážitků a byl moc rád, že měl tu možnost být ve skupině, kterou vedl Paul.
Věřím, že příští rok budete tábor pořádat znovu, protože už nyní se Honza těší.
S pozdravem Vlasta Pištěková  

Milá Heleno,

moc děkujeme za úžasný týden, holky přijely z tábora nadšené, se spoustou skvělých zážitků a nových přátelství. Obě říkaly, jak se přestaly bát mluvit anglicky, jak se na táboře nasmály a jak se těší na příště J

Děláte to skvěle, moc díky!!!!

Videa jsou úžasná, děti perfektní, určitě jsou všichni rodiče pyšní Ještě jsme moc zvědaví na video nejstarší skupiny.

Užívejte krásné léto, moc zdravíme,

Hanka M.

Dobrý den Heleno,
Chtěla jsem poděkovat za perfektní organizaci a informování rodičů a samozřejmě super tábor pro děti.
Dcera se vrátila nadšená a doufám, že nám to vyjde i příští rok
Hezký den, Z.P.

Dobrý večer vážená paní Heleno,

teprve dnes jsem měla tu možnost si s Honzou povyprávět o táboře. Je stále plný dojmů, zážitků, je toho všeho pořád plný a jednoznačně říká, že to byl nejlepší tábor, na kterým byl a to jezdí od první třídy, čili letos byl po páté. Říkal, že by klidně ještě týden přidal a tak ho trochu zamrzelo, že příští rok to bude jen 7 dnů. Tím Vás chci předem požádat o místo pro něj v příštím roce i když vím, že je to hodně předčasné a určitě budete včas rozesílat po novém roce přihlášky. Myslím, že se i zcela objektivně ohodnotil,co se týče angličtiny, kdy mně řekl, že rozuměl téměř všemu, ale že měl problém s mluvením, kdy mluvil pomalu a chyběla mu slovní zásoba. Motivovalo ho to tedy k tomu, že musí na sobě více zapracovat a hlavně doplnit slovní zásobu. Ale to jak se s angličtinou popasoval asi budete umět ohodnotit Vy. Velký, opravdu velký dík patří nejen Vám, ale i všem učitelům a všem co Vám s dětmi pomáhali. Upřímně, opravdu z žádného tábora nepřijel tak nadšený, jako letos. Ještě jednou tedy všem velké poděkování.
S přáním hezkého dne a s úctou Vlasta P.

PS: fotky na rajčeti skvělé, videa rovněž, děkuji V. P.


Dobrý den Heleno,

Moc děkujeme za fotky i za úžasných 10 dní pro našeho Toma. :-)
Tomáš se už teď těší na příští rok a on osobně by preferoval těch 10 dní klidně nechat.
Hezký den,

Tomáš T.


Dobrý den,

také bych Vám moc chtěla poděkovat dle slov mých synů za skvělý tábor. Kluci byli nadšení a příští rok s nimi určitě znovu počítejte... :-)

Hezký den!

Lenka R.


Dobrý den,

Také bych chtěla poděkovat za hezký tábor - syn Daniel byl nadšený J

Děkuji a přeji hezký den, Martina P.


Dobrý den,

konečně jsme se v klidu podívali na všechny odkazy, videa a fota z tábora

Chtěla bych moc touto cestou poděkovat za pěkný tábor, kluků se tam moc líbilo a opravdu byli moc smutní, že nemohli být do konce a museli odjet dříve. Příští rok zase chtějí moc jet. Termín na příští rok již máme zarezervovaný.

Děkujeme a přeji pěkný den Jana H.