Reference

Dobrý večer vážená paní Heleno,

teprve dnes jsem měla tu možnost si s Honzou povyprávět o táboře. Je stále plný dojmů, zážitků, je toho všeho pořád plný a jednoznačně říká, že to byl nejlepší tábor, na kterým byl a to jezdí od první třídy, čili letos byl po páté. Říkal, že by klidně ještě týden přidal a tak ho trochu zamrzelo, že příští rok to bude jen 7 dnů. Tím Vás chci předem požádat o místo pro něj v příštím roce i když vím, že je to hodně předčasné a určitě budete včas rozesílat po novém roce přihlášky. Myslím, že se i zcela objektivně ohodnotil,co se týče angličtiny, kdy mně řekl, že rozuměl téměř všemu, ale že měl problém s mluvením, kdy mluvil pomalu a chyběla mu slovní zásoba. Motivovalo ho to tedy k tomu, že musí na sobě více zapracovat a hlavně doplnit slovní zásobu. Ale to jak se s angličtinou popasoval asi budete umět ohodnotit Vy. Velký, opravdu velký dík patří nejen Vám, ale i všem učitelům a všem co Vám s dětmi pomáhali. Upřímně, opravdu z žádného tábora nepřijel tak nadšený, jako letos. Ještě jednou tedy všem velké poděkování.
S přáním hezkého dne a s úctou Vlasta P.

PS: fotky na rajčeti skvělé, videa rovněž, děkuji V. P.


Dobrý den Heleno,

Moc děkujeme za fotky i za úžasných 10 dní pro našeho Toma. :-)
Tomáš se už teď těší na příští rok a on osobně by preferoval těch 10 dní klidně nechat.
Hezký den,

Tomáš T.


Dobrý den,

také bych Vám moc chtěla poděkovat dle slov mých synů za skvělý tábor. Kluci byli nadšení a příští rok s nimi určitě znovu počítejte... :-)

Hezký den!

Lenka R.


Dobrý den,

Také bych chtěla poděkovat za hezký tábor - syn Daniel byl nadšený J

Děkuji a přeji hezký den, Martina P.


Dobrý den,

konečně jsme se v klidu podívali na všechny odkazy, videa a fota z tábora

Chtěla bych moc touto cestou poděkovat za pěkný tábor, kluků se tam moc líbilo a opravdu byli moc smutní, že nemohli být do konce a museli odjet dříve. Příští rok zase chtějí moc jet. Termín na příští rok již máme zarezervovaný.

Děkujeme a přeji pěkný den Jana H.