Pobytový tábor Babočka- Chřibská

Ubytování Babočka - Chřibská

Rekreační středisko se nachází v Krásném Poli na samém okraji Chřibské. Ocitnete se mezi zalesněnými vrcholky Lužických hor jen pár set metrů od Národního parku České Švýcarsko. Najdete zde ideální základnu pro turistické a cykloturistické výpravy krásnou přírodou se spoustou romantických zákoutí a architektonických památek.

Moderní zděná základna, budovy kluboven a různá hřiště jsou důležitým doplňkem klasického chatkového areálu. 

 K ubytování je připraveno 43 čtyřlůžkových chatek.

Chatky jsou vybaveny patrovými postelemi, stolkem, policemi či elektrickou zásuvkou k využití pro drobné spotřebiče (adaptéry notebooků a mobilních telefonů). Po předchozí dohodě je možné do další zásuvky zapojit také teplovzdušný ventilátor.

Sociální zařízení :

Nedávno kompletně rekonstruované umývárny se sprchami jak pro muže, tak pro ženy (včetně oddělených dvojsprch) se stejně jako toalety nacházejí v hlavní zděné budově v bezprostřední blízkosti chatek. Menší sociální zařízení je umístěno také v samostatné budově s ošetřovnou. 

Zázemí :

V hlavní zděné budově se nachází prostorná jídelna s kuchyní. Hned vedle jídelny je recepce s bufetem a zastřešená venkovní terasa. Dvě další budovy, jedna zděná a jedna dřevěná, skrývají klubovny, tělocvičnu, učebnu či ošetřovnu.

K dispozici  bude rovněž půjčovna sportovního zařízení (pro dětské tábory a školy v přírodě zdarma), dětské, volejbalové a fotbalové hřiště, venkovní kruhový bazén, hřiště na ruské kuželky, velké travnaté plochy, stůl na ping-pong, venkovní ohniště a gril.