Info

Před táborem
Před táborem

Doporučujeme 300-500 Kč kapesné. V areálu budeme mít občerstvení k nákupu pití, sladkostí, nanuků... Otevírací doba každý den po obědě a po večeři.

Pokud se bude dětem moc stýskat, necháme je zavolat. Stejně tak, pokud se bude moc stýskat Vám :-) můžete volat na číslo 773 138 533 každý den, mezi 1 a 2 hodinou po obědě a Vaše dítě Vám rádi předáme k telefonu. Ze zkušenosti bych to však nepřeháněla s každodenním voláním...

Z naší strany, pokud dojde k jakékoliv situaci a budeme mít pocit, že bychom Vás měli kontaktovat, tak to samozřejmě uděláme. Nebojte se, o vaše miminka bude dobře postaráno :-)))

NUTNÉ ODEVZDAT PŘI PŘÍJEZDU (pokud jste již neposlali):

- Dohoda pobytový tábor

- Vyjádření rodičů

- Informace o dítěti

- Posudek lékaře

- Kopie kartičky zdravotní pojišťovny

- Bezinfekčnost (ne starší 1 den před odjezdem)

- léky odevzdejte u autobusu při odjezdu zdravotníkovi s originální krabičkou s návodem, dávkováním a označené jménem

Jak jsme psali v seznamu věcí, děti si mohou vzít mobil nebo tablet s sebou na vlastní nebezpečí. V případě poškozeni či ztráty za to však neneseme odpovědnost.

Z našeho hlediska však mobil ani tablet nedoporučujeme. Budeme venku v přírodě , bude nás spousta kamarádů a myslíme, že na techniku je zdravé na chvilku zapomenout :-) Necháváme však na Vašem zvážení...

Během tábora
Během tábora

Prosíme o zaslání pohlednice nebo dopisu alespoň jednou za tábor pro každé dítě (sourozencům prosím zvlášť). Také je možné dát pohlednici/pohlednice nám na začátku tábora a my je dítěti během týdne předáme. Chceme však upozornit, že máme i děti, které dostávají poštu každý den. Zvažte proto, jak samostatné je Vaše dítě a kolik pohlednic ho udělá šťastným tak, aby nemuselo závidět ostatním :-)

Adresa: 

Easyspeak

Rekreační areál Ostružno

Ostružno u Jičína

506 01 Jičín 


Každý den budeme na táboře fotit a již máme na rajčeti připravenou složku na tábor. Každý den tedy budete mít možnost nahlédnout, jestli jsme přidali nějaké fotky. Budeme se snažit přidávat každý den, ale pokud by jsme to jeden den nestihli, nemusíte se hned bát, že se nám něco stalo :-) Album je pod heslem, které Vám bude zasláno těsně před táborem...NA TABOR - sraz je v 11,00 hod 1.7. na parkovišti vedle LIDLU nahoře na Praha-Zbraslav - Baně, odjezd v 12,00 - nezapomeňte 250 Kč na autobus - jedna cesta! (pokud pojede dítě tam i zpět tak 500,-Kč) Kdo má vlastní dopravu, prosíme příjezd na tábor mezi 14,30 a 15,30.Z TABORA - cesta zpět 8.7., budeme odjíždět autobusem v 10,00 z tábora a na parkovišti vedle LIDLU nahoře na Praha - Zbraslav - Baně na nás můžete čekat cca. v 11,45-12,00. Kdo si pro děti přijede vlastní dopravou, tak vyzvednutí na táboře mezi 9 a 10.

Co vzít sebou
Co vzít sebou

Oblečení je na Vašem zvážení. Nemusíte mít vše co jsme vypsali. 

DOPORUČENÉ OBLEČENÍ

7 ks spodní prádlo

7 ks ponožky

1 ks pyžamo

1 ks plavky

5 ks tričko s krátkým rukávem

2 ks tričko s dlouhým rukávem

2 ks tepláková souprava

1 ks teplý svetr

1 ks sportovní bunda (větrovka)

1 ks kšiltovka (klobouk)

1 ks šátek

2 ks krátké kalhoty (3/4 kalhoty), šortky

1 ks pláštěnka

OBUV

holínky (nebo nepromokavé boty)

sportovní obuv

kroksy

sandále

HYGIENICKÉ POTŘEBY

kosmetická taštička

hřeben

mýdlo

kartáček na zuby

zubní pasta

osuška (ručník)

igelitová taška na špinavé prádlo

opalovací krém

sluneční brýle

papírové kapesníčky

repelent

SPORTOVNÍ VĚCI

brýle do vody

rukávky pro neplavce

DALŠÍ VĚCI

hračka nebo knížka

pastelky a blok

láhev na pití

baťůžek na ven

polštářek na spaní